فرهیختگان شبکه البرز

درباره ما

شرکت‌ فرهیختگان‌ شبکه‌ البرز‌ با‌ گردآوری مجموعه‌ای از متخصصین و دانش پژوهان رشته‌های عالی و همراهی‌ جمعی‌ از بهترین متخصصین‌ حوزه‌ نرم‌ افزار‌ و‌ کارشناسان‌ ارشد‌ تجارت الکترونیک‌ از سال‌ 1390‌ در‌ حوزه‌ IT شروع‌ به کار‌ کرده‌ و‌ در‌ زمینه‌ فروش‌ تجهیزات‌ IT و‌ پشتیبانی‌ شبکه‌ فعالیت‌ داشته‌ است. نظر‌ به‌ اینکه‌ حوزه‌ طراحی‌ وب‌ نیز‌ از‌ خدماتی‌ بوده‌ که‌ پس‌ از‌ آن‌ به‌ این‌ مجموعه‌ اضافه گردیده‌ در‌ حال‌ حاضر‌ به‌ عنوان‌ یکی‌ از‌ برترین‌ شرکت‌های‌ شناخته‌ شده در زمینه طراحی‌ وب سایت در کرج می‌باشد.
فروش بخش عمده و اصلی هر کار تولیدی و خدماتی به حساب می‌آید، آنقدر مهم که بدون آن حیات آن سازمان کاری به مخاطره می‌افتد و اولین و مهمترین گام در این هدف استراتژیک معرفی و شناساندن خود به دیگران و بازارهای هدف می‌باشد. شرکت ما با افتخار اعلام می‌دارد هر آنچه که شما کاربر عزیز در زمینه دنیای وب نیاز داشته و در ذهن خود دارید را در کوتاه‌ترین زمان با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد داد. گروه مشاورین فرهیختگان شبکه البرز با اشتیاق و شکیبایی کلیه اطلاعات لازم در مورد وب سایت درخواستی شما را به طور رایگان و در هر زمان در اختیارتان قرار‌ داده و برای آگاه‌تر شدن هر چه بیشتر شما با دنیای مجازی تلاش می‌نمایند.

همچنین مجموعه فرهیختگان شبکه البرز این اطمینان را به شما می‌دهد که شما را در عرصه تجارت الکترونیک تنها نگذاشته و با پشتیبانی 24 ساعته و همیشگی همواره شما را در دسترس مشتریان دائم و بالقوه‌تان قرار دهد و همواره حامی شما خواهد بود.
می‌توانید یک شرکت باشید یا برای خودتان کار کنید، در هر صورت کلیه خدمات وب سایت خود را به ما بسپارید و با خیالی آسوده از حضور در عرصه جهانی لذت ببرید. ما به شما در برنامه ریزی و اجرا برای رسیدن به این هدف کمک می‌کنیم و آینده‌ای روشن برای شما ترسیم خواهیم کرد.

برای دیدن تمام نمونه کارهای شرکت فرهیختگان به سایت جدید فرهیختگان سَر بزنید.