فرهیختگان شبکه البرز

راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌

اصطلاح راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌ تعریفی جامع از همه خدماتی می‌باشد که در بخش شبکه‌های کامپیوتری قابل ارائه می‌باشد. این خدمات می‌توانند از اولین و ساده‌ترین مراحل همانند بررسی و آماده نمودن زیرساخت مناسب برای ایجاد امکان راه اندازی شبکه های کوچک، بزرگ، کابل کشی و … تا خدمات پیشرفته‌تر مانند راه اندازی سرویس‌های پایه‌ای و مهم شبکه مانند نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری، نصب و راه اندازی دامین در شبکه ، نصب و راه اندازی فایل سرور و میل سرور و به طوری کلی‌تر نصب و راه اندازی همه سرویس‌های مایکروسافت در نظر گرفت. با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن حجم استفاده از این گونه سرویس‌ها روز به روز مباحث جدیدتری در زمینه خدمات شبکه به وجود آمده در نتیجه تعداد فعالیت‌هایی که قسمتی از زیرمجموعه گسترده خدمات شبکه هستند در حال افزایش می‌باشد.

راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌

اگر خواستار اطلاع از آخرین شرایط تجهیزات جانبی شبکه سازمان خود به منظور بررسی کارکرد و راندمان سازمان‌‌تان هستید. اگر برای تصمیم‌گیری‌ درست نیازمند تجهیزات شبکه کارآمد و جدیدی می‌باشید. فکر می‌کنید چه راهکاری وجود دارد تا سیستم شبکه‌های رایانه‌ای به طور مداوم فعال باشند تا در کار سازمان مشکلی ایجاد نشود؟ نقش بسیار مهم سیستم‌های رایانه‌ای در تمام قسمت‌های یک سازمان، اهمیت برخورداری از شبکه‌های کامپیوتری را بیشتر و بیشتر کرده است؛ زیرا که این تجهیزات علاوه بر سرعت بخشیدن به ارتباطات داده‌ای، برای بسیاری از موارد غیر داده‌ای نیز مانند Voice و Video نیز می‌توانند استفاده شوند. بنابراین لزوم داشتن تیم پشتیبانی شبکه در همه شرکت‌ها و سازمان‌ها امری لازم و ضروری است.

از طرفی باید این موضوع را در نظر داشته باشید که در یک شبکه هیچ زمان نمی‌توان به نقطه امنیت و پایداری 100% دست یافت و این امر را همواره می‌بایست در مسیر مورد بررسی قرار داد نه در مقصد. یکی از عمده‌ترین اشتباهات مدیران معمولی این است که تصور می‌کنند اگر یکبار شبکه را بررسی، بازسازی، ایمن و پایدار نمایند، همه مشکلات این بخش برای همیشه مرتفع خواهد شد، در صورتی که این طرز فکر کاملا نادرست می‌باشد. یک شبکه موفق و پایدار شبکه‌ای است که به طور مستمر نیازمند بررسی‌های دوره ای و دقیق است.

امروزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش بسیار مهمی در توسعه سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و دارد که این امر به نوبه خود موجب توسعه و پیشرفت کشورها خواهد شد و جالب است بدانید که سهم ارتباطات در تولید ناخالص ملی برخی کشورها، بیش از 10 درصد است.

شرکت طراحی وب سایت فرهیختگان شبکه البرز متشکل از کارشناسانی با تجربه و دارای گواهینامه در حوزه IT و NETWORKING مفتخر به ارائه خدمات زیر است:

  • طراحی شبکه، راه‌اندازی شبکه و زیرساخت ارتباطی سیستم‌ها
  • مشاوره، نصب و راه‌اندازی بستر ارتباطی و فیزیکی شبکه (passive)
  • نصب و راه اندازی اتاق سرور، انواع سرورها و سرویس‌های شبکه (active)
  • خدمات پشتیبانی

برای دیدن تمام نمونه کارهای شرکت فرهیختگان به سایت جدید فرهیختگان سَر بزنید.