فرهیختگان شبکه البرز

وب سایت تبلیغاتی پیک پارسی

بدیهی است هر مدیر خلاق و آینده نگری به رونق کسب و کار خود در دنیای رقابتی کنونی می‌اندیشد.
وب سایت تبلیغاتی پیک پارسی پیشنهاد ویژه ما برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک با هزینه بسیار اندک است.

حضور در دنیای مجازی امروزه به یک اصل و نیاز تبدیل شده است. امروزه تبلیغات امری بدیهی به منظور معرفی هرچه بیشتر مشاغل گوناگون می باشد؛ از این رو با پیشرفت تکنولوژی و پر رنگ شدن محیط اینترنت و جستجو در آن ، داشتن تبلیغات در این فضا موضوعی است که این روزها از اهمیت ویژه برخوردار شده است.

تیم طراحی وب سایت شرکت فرهیختگان شبکه البرز بر آن شد تا فضایی این چنینی طراحی کرده و بخشی از فعالیت خود را به این امر اختصاص دهد؛ بنابراین با همفکری و خلاقیت همکاران وب سایتی با عنوان پیک پارسی طراحی و شروع به کار کرد.

موتور های جستجوی گوناگون و مهم ترین آن موتور جستجوی گوگل www.google.com جستجوگری است که با دیدگاهی علمی به برگه ها و نوشته های گوناگون امتیاز و برتری داده و آن ها را به ترتیب از صفحات و لینک های اول به آخر مرتب می کند؛ در نتیجه در صفحه اول گوگل دیده شدن خواسته کسانی است که تمایل به تبلیغات در فضای مجازی دارند.

شرکت طراحی وب سایت فرهیختگان شبکه البرز با روش‌های تخصصی در انجام فرآیند سئو و بهینه سازی وب‌سایت‌تان و قرار گرفتن در نتایج نخست موتورهای جستجو  در کنار شماست. همچنین شما می توانید در این سایت از نمونه کارهای سئو و پشتیبانی ما دیدن فرمایید.

تیم طراحی وب سایت شرکت فرهیختگان شبکه البرز با بهینه سازی  وب سایت تبلیغاتی پیک پارسی و همچنین صفحاتی که به منظور درج تبلیغ شما ایجاد می شود سعی بر آن دارد که این را محقق ساخته و با صرف زمان و هزینه ای مناسب شما را به خواسته تان برساند.
از دیگر مزایای وب سایت تبلیغاتی پیک پارسی اختصاص صفحه ای انحصاری به تبلیغ شما می باشد؛ زیرا نمایش تبلیغات دیگر اصناف و رقبای کاریتان در گوشه و کنار صفحه باعث کم رنگ تر شدن تبلیغتان خواهد شد.

سایر خدمات و امکانات وب سایت تبلیغاتی پیک پارسی :

•    نقشه گوگل به منظور نمایش کروکی محل خدمت شما
•    تصاویری از محل کار و فعالیت شغلی شما
•    توضیحاتی در رابطه با کارها و خدماتی که ارائه می دهید
•    کلیه راه های ارتباطی با شما از جمله، آدرس، شماره تماس، تلفن همراه، ایمیل، آدرس وب سایت، لینک شبکه های مجازی (تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک) و …
•    شعار تبلیغاتی
•    پرسش و پاسخ (این بخش به منظور ارتباط مستقیم با کاربرانی که وارد صفحه تبلیغی شما شده و نظر، پیشنهاد، سوال و یا پیشنهاد و انتقادی دارند در نظر   گرفته شده است)

اتصال از طریق چهار دامنه:  peykparsi.ir   – peykparsi.com   – peykeparsi.com   – peykeparsi.ir

همچنین در پیک پارسی :

به تعداد دفعات دلخواه می‌توانید با ما تماس بگیرید و درخواست تغییرات و ویرایش دهید.
افزودن رزومه کاری، certificateها  و افتخارات شغلی خود

برای دیدن تمام نمونه کارهای شرکت فرهیختگان به سایت جدید فرهیختگان سَر بزنید.