فرهیختگان شبکه البرز

پشتیبانی فنی

اتمام طراحی وب سایت، انتهای راه نیست!

اگر تصورتان این است که راه اندازی یک وب سایت پایان راه آن است سخت در اشتباهید، چرا که با پایان طراحی سایت بحث پشتیبانی فنی آغاز می‌شود که مطمئنا اگر تجربه و دانش لازم در این رابطه نداشته باشید ممکن است برای وب سایت‌تان مشکلات بسیار زیادی پیش آید!

خدمات پشتیبانی سایت چیست؟

این روزها شاهد طراحی سایت‌های متعددی در زمینه‌‌های مختلفی هستیم که برای تهیه و نگهداری از این وب سایت‌ها نیازمند داشتن دانش فنی بالایی می‌باشیم.

در صورت عدم مدیریت مناسب سایت دچار حفره‌های امنیتی شده یا حتی ممکن است کل سایت کارایی خود را از دست بدهد. علاوه بر دانش فنی بالا نگهداری سایت نیاز به داشتن وقت و بروز رسانی متوالی نیز دارد که همکاران ما در شرکت طراحی وب سایت فرهیختگان شبکه البرز با دانش فنی که از طریق پشتیبانی نمونه‌های مختلف سیستم‌های مدیریت محتواها کسب نموده‌اند می‌توانند تمامی این سختی‌ها و مشکلات را برای سایت‌تان برطرف نموده و در کنارتان باشند.

پشتیبانی فنی وب سایت

پشتیبانی فنی و محتوایی

نگهداری و بروز رسانی وب‌ سایت از مهمترین وظیفه‌های مدیر یک وب‌ سایت می‌باشد.

در یک مثال خوب سایت را می‌توان به یک باغچه تشبیه کرد. تصور کنید باغچه‌ای زیبا با گل‌هایی متنوع در حیاط خانه خود ساخته‌اید و از دیدن آن لذت می‌برید، مسلما علاقمندید این فضای زیبا برای مدت زیادی به زندگی شما زیبایی و نشاط بخشد.

شما نمی‌توانید بدون پیگیری و رسیدگی مداوم توقع زیبایی و استفاده همیشگی از باغچه خود را داشته باشید. این امر تنها زمانی تحقق می‌یابد که شما بطور مستمر به آن رسیدگی کرده و برای زیبایی و طراوت آن زحمت بکشید و پشتیبانی مداوم و دائمی از آن انجام دهید.
در مورد یک وب‌ سایت نیز این امر صادق بوده و بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب با گذشت زمان از شکل استاندارد خود خارج می‌شود.
به عنوان مثال اگر محتوا به طور غیر استاندارد در سایت قرار داده شود، رتبه‌ی سایت در موتورهای جستجو پایین خواهد آمد و یا مطابق انتظارتان پیش نخواهد رفت.

این‌ موارد تماما به این معنا می‌باشد که برای سالم نگه‌ داشتن سایت‌تان یا باید زمان بسیار زیادی صرف نمایید و یا این وظیفه را بر عهده نیروهای متخصص گذارید.

پشتیبانی فنی وب سایت شامل چه مواردی می‌باشد؟

• برطرف نمودن مشکلات وب سایت
• پاسخ گویی به سوالات، راهنمایی و آموزش
• بکاپ گرفتن و بازیابی اطلاعات
سئو و بهینه سازی وب سایت
• تامین امنیت وب سایت
و …

پشتیبانی محتوایی وب سایت

از دیگر نیازهای یک وب سایت پویا (داینامیک) بروز رسانی محتوایی و یا تولید محتوا است که در این مورد نیز متخصصان ما با شما همراه خواهند بود، توجه داشته باشید در صورت تمایل محتوای ایجاد شده با استفاده از استانداردهای سئو (SEO) خواهد بود .

برای دیدن تمام نمونه کارهای شرکت فرهیختگان به سایت جدید فرهیختگان سَر بزنید.