فرهیختگان شبکه البرز

دلایل داشتن وب سایت

چرا کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد؟

دلایل داشتن وب سایت چیست و چه میزان با مفهوم وب سایت آشنایی دارید؟ آیا استفاده از آن را در کسب و کارتان تجربه کرده‌اید؟ آیا تاکنون به این مساله فکر کرده‌اید که طراحی وب سایت چه ضرورتی دارد و داشتن یک وب سایت چه تأثیری بر کسب و کار شرکت شما خواهد داشت؟

دلایل داشتن وب سایت

دلایل داشتن وب سایت چیست؟

اگر در گذشته از شخصی که وب سایتی داشت سوال می کردید که وب سایت شما چه فوایدی برایتان دارد پاسخ می‌داد، برای چاپ نام سایت روی کارت ویزیت!
در سال‌های اخیر دلایل داشتن وب سایت تغییر کرده؛ امروزه داشتن وب سایت برای شرکت‌ها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نمی‌باشد بلکه در عصر ارتباطات یک ضرورت محسوب می‌شود.
دنیای اینترنت و وب یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی انسان در هزاره سوم می‌باشد. در واقع می‌توان بیان کرد: وجود وب سایت، باعث افرایش اعتبار تجاری می‌شود.
جواب شما برای سوالات پایین چیست؟ بلی یا خیر؟

•    آیا می‌خواهید کسب و کار و میزان بهره‌وريتان با صرف هزينه و زمان کم پیشرفت کند؟
•    مي‌خواهيد در هر زمان و مکان در دسترس باشید و اطلاعات جامع و بروزي از کالا و خدمات خود به مشتريان‌تان ارائه دهید؟
•    مي‌خواهيد تبليغات گسترده و موثري در جهت معرفي خود در سطح کشور و جهان نماييد؟
•    مي‌خواهيد از ساير رقباي خود در دنياي تجارت عقب نمانده و ميدان را به آن‌ها ندهید؟
•    خواهان جذب مشتري به طور کاملا هدفمند می‌باشید؟
•    مي‌خواهيد بستري ساده و آسان براي ارتباط داشتن با مشتري فراهم نموده و از نظرات و پيشنهادات آن‌ها آگاه شويد؟
•    مي‌خواهيد در سطحی وسيع مشتريان بالقوه خود را بشناسید و اطلاعات جامعي از آن‌ها کسب نماييد؟
•    مي‌خواهيد اعتماد مشتريان را جلب نموده و خود را سازماني پاسخگو معرفي کنید؟
طراحی وب سایت یک نیاز اساسی هر سازمان یا شرکتی می‌باشد و نمی‌توان این حقیقت را انکار کرد. از خود سوال کنید كه پس از دو رسانه بزرگ رادیو و تلویزیون در كجا می‌توانید این تعداد از مخاطبان را مورد هدف بازاریابی محصولات و خدمات خود قرار دهید؟
از آن جایی که تعداد استفاده کنندگان اینترنت در کشورمان ایران روز به روز افزایش پیدا می کند پس اینترنت محل بسیار مناسبی برای برقراری ارتباط جدید و ارائه خدمات می‌باشد.

داشتن یک وب سایت درست مانند داشتن یک بروشور تبلیغاتی می‌باشد با این تفاوت که مزایای بیشتری‌ دارد. یک بروشور می‌تواند در بر گیرنده تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک وب سایت می‌تواند شامل تصاویر، متن‌ها، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز باشد.

در نتیجه امکان اطلاع‌رسانی جامع‌تر با محتوایی جذاب‌تر را فراهم می‌کند. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از بروشور نیازمند به صرف هزینه بالایی می‌باشد اما برای طراحی سایت و نگهداری آن تنها لازم است هزینه‌ای بسیار کم پرداخت شود و هر زمان که لازم باشد می‌توانیم بدون صرف هیچ هزینه جانبی آن را ویرایش و به روز کنیم؛ با این امتیاز که در طول زمان تعداد بسیار زیادی کاربر می‌توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

دقت کنید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه‌ای می‌تواند خسارات زیادی به شما وارد کند. چنین وب سایتی غیر حرفه‌ای مانند یک جنس تقلبی در فروشگاه شما می‌باشد و در نخستین بازدید تصویر غلطی را در ذهن مشتری‌تان ایجاد می‌نماید.

در نتیجه دقت داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما در دنیای وب می‌باشد و ارائه بهترین چهره از فعالیت‌تان، در نگاه مشتری است.

 

شرکت طراحی وب سایت در کرج

برای دیدن تمام نمونه کارهای شرکت فرهیختگان به سایت جدید فرهیختگان سَر بزنید.